Menu
.
.
.

O Akademii

★★★★★
"Nauka w Akademii Kasi Lewickiej jest miksturą profesjonalizmu, pasji, radości, i nade wszystko skuteczności. Dla mnie to świetny czas uczenia się języka połączony z przyjemnością towarzyską. Uczę się hiszpańskiego 4 lata i chce mi się jeszcze. Nauka w Akademii, to nie tylko lekcje, to wspólny czas poza lekcjami, poznawanie kultury. Podoba mi się aktywne uczenie, sytuacyjne, interaktywne. Uczenie tradycyjne już mnie nie rajcuje. I najważniejsze — jestem w stanie pogadać z Hiszpanami, dyskutować, kłócić się i opowiadać dowcipy. W tym roku będę kontynuować naukę w Akademii Kasi Lewickiej na poziomie B2".

Hanna Dolna (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Przyjemnie, profesjonalnie, skutecznie. Kasia robi wszystko, żeby słuchacze odnajdywali się w różnych sytuacjach językowych ale też nie zapominali tego czego do tej pory się nauczyli. Do akademii trafiłem w roku 2014. W roku 2017, za namową Kasi, przystąpiłem do egzaminu DELE B1. Zdałem i uczę się dalej".

Piotr Pokojski (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Akademia  to wspaniałe  miejsce do nauki języka obcego. Przyjazna  atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Pomaga otworzyć się na nową kulturę. Przemili prowadzący dzięki którym  ma się ochotę uczestniczyć w zajęciach. Miejsce gdzie można nawiązać nowe przyjaźnie. A zdobyta wiedza przydaje się w praktyce".

Kasia Karwacka (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Akademia to coś więcej niż szkoła języków obcych. To wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera jaką tworzy Kasia, wraz z personelem i słuchaczami. To miejsce, w którym zostajesz na zawsze, bo oprócz umiejętności językowych zdobytych w szkole pozostaje pasja. Pasja, przyjaźń i uśmiech od ucha do ucha na samą myśl o tym wyjątkowym miejscu".

Justyna Trager (opinia z Google)

★★★★★

Szkoła z pasją, innowacyjną i bardzo skuteczną metodą nauczania i wspaniałą atmosferą. Tutaj naprawdę można się poczuć jak wśród roześmianych i pełnych energii Latynosów :) Lekcje są bardzo dynamiczne i różnorodne, a lektorzy pełni zaangażowania. Początkowo byłam bardzo sceptyczni nastawiona do zajęć online - jestem zaskoczona jak szybko zmieniłam zdanie. Serdecznie polecam!

Anna Różycka (opinia z Google)

★★★★★
"Wspaniała atmosfera. Nauka, której rezultaty są widoczne, i która nie nuży. Uczę się hiszpańskiego już od 4 lat i nie mogę się doczekać każdego kolejnego roku! Gorąco polecam wszystkim, zarówno tym, którym nauka języków obcych przychodzi łatwiej, jak i tym, którzy muszą w nią włożyć więcej pracy i wysiłku. To wspaniała przygoda!"

Emilia Sypniewska (opinia z Google)

★★★★★
"Pełen profesjonalizm ! To Akademia z sercem , z pasją, z ambicjami i dla ambitnych ! Po pierwszych godzinach już czujesz, że to właściwe miejsce, bo "język obcy" stał się bliski, już nie dzieli - lecz łączy! To ogromny zaszczyt móc być częścią społeczności Akademii :)  To mądrze zainwestowane pieniądze i czas spędzony z wyjątkowymi ludźmi ! Polecam !!!"

Anna Wiśniewska (opinia z Google)

★★★★★

"Naprawdę warto! Spróbowaliśmy swoich sił z hiszpańskim i jesteśmy zachwyceni! Zajęcia prowadzone są bardzo rzetelnie a entuzjazm Kasi udziela się całej grupie. Prowadząca (zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze) ma wysokie umiejętności przekazywania wiedzy i zaraża pasją do hiszpańskiego, aż głupio się nie nauczyć. Z całą pewnością będziemy kontynuować naukę w kolejnych latach.

Joanna Podolska (opinia z Facebooka)

★★★★★

Zawsze świetnie się bawię i nie mogę się doczekać kolejnych zajęć ;) Kasia jest świetną lektorką, takiego podejścia do nauki i umiejętności przekazywania wiedzy inni lektorzy powinni się od niej uczyć :) cieszę się też, że cały czas odbywają się zajęcia stacjonarnie, na których bardzo mi zależało + opcja nagrywania zajęć aby można było je później obejrzeć tez jest świetnym pomysłem :) jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów to mam nadzieje, że po tym kursie będę kontynuować naukę w Waszej szkole :) 

Magdalena Gralak-Kuczyńska (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

Akademia Kasi Lewickiej to wielka klasa i prestiż. Tutaj nauczysz się mówić i używać języka w sposób naturalny. Gramatyka przystępnie wyjaśniona. Lubię naukę szybką, a taka tu właśnie jest możliwa. Nie zwalniamy tempa. Wręcz przeciwnie, systematycznie i do celu. A TYM CELEM JEST?! DELE B2!!! Ahoj przygodo! !!! OLE Español!!!

Cz.II

Dzisiaj przekonałam się po raz kolejny, że w Akademii Kasi Lewickiej nie ma wolnego czasu / na zastępstwo wyznaczona jest inna osoba do nauczania języka. Nie ma przerw i to jest bardzo dobre w nauce. Doceniam i kocham i szanuję

Aleksandra Kepelman (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Kasia Lewicka Akademia Języków obcych to coś więcej niż szkoła, to inspirująca, kreatywna, profesjonalna i wesoła przestrzeń. Tutaj ludzie się zaprzyjaźniają i uczą. Dla mnie czas w Akademii (5 lat) jest wspaniały i owocny.

Kasia Lewicka Academia de Lenguas Extranjeras es más que una escuela, es un espacio inspirador, creativo, profesional y alegre. Aquí la gente hace amigos y aprende. Para mi el tiempo en la Academia (5 años) es un tiempo maravilloso y lleno de éxitos."

Hanna Dolna (opinia z Facebooka)

★★★★★

Oczywiście, ze jestem zadowolona z kursu j.włoskiego. Jak zawsze. Wielki plus za zajęcia hybrydowe. Ostatnio mam pewne komplikacje prywatne i nie mogę uczestniczyć bezpośrednio w zajęciach, ale nic nie tracę dzięki nagraniom 

Anna Wąsiewska (grupa j.włoskiego)

★★★★★

Jak nauka języka obcego to tylko tutaj! Przez ostatnie dwa lata uczęszczałam na kurs hiszpańskiego i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. W szczególności podoba mi się sposób prowadzenia zajęć jak i atmosfera na nich panująca. Co z pewnością jest zasługą lektorki Pani Kasi jak i mojej grupy :) Można się wiele nauczyć nawet chodząc raz w tygodniu. Gorąco polecam każdemu miłośnikowi języków obcych!

Klaudia Malinowska (opinia z Google)

★★★★★

Uczęszczam na zajęcia z hiszpańskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Praktyka i merytoryka połączone ze świetną atmosferą :) Poza tym - lekcje mogą odbywać się zdalnie, dlatego nie ma konieczności mieszkania w Toruniu, a w przypadku nieobecności można wrócić do nagrań. Polecam serdecznie!

Karolina Woźniak (opinia z Google)

★★★★★

Z całego SERCA polecam zajęcia w Akademii! Rewelacyjna atmosfera, cudowni lektorzy i przesympatyczna grupa kursantów. Pełen profesjonalizm, na którym najbardziej mi zależało.
PS. (Pani Asia jest the beeeeest!!!)

Paula Sarnowska (opinia z Facebooka)

★★★★★

Polecam gorąco. Już 3 lata z Akademią uczę się języka hiszpańskiego i nie zamieniłabym jej na żadne inne miejsce. Program nauczania bogaty i przekazany w miłej i przystępnej formie. Prowadzący to bardzo kompetentne i ciekawe osoby, które jak nikt potrafią zmotywować i zachęcić do nauki. Na zajęciach panuje naprawdę przyjacielska i swobodna atmosfera, w której wiedza bezboleśnie trafia do głowy. Akademia zawsze wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta.

Ponadto Akademia przygotowuje oraz organizuje i przeprowadza egzaminy DELE i uważam to za bardzo istotny aspekt dla uczących się.

Agnieszka Olejniczak (opinia z Facebooka)

★★★★★

Jak tylko weszłam do Akademii Języków Obcych Kasi Lewickiej to wiedziałam, że nie biorę pod uwagę żadnej innej szkoły!!! I nie pomyliłam się. Jest to mój pierwszy rok, w obecnym czasie zajęcia prowadzone są online, pełne profesjonalizmu, ale przy tym świetna atmosfera. Małe grupy, Kasia świetnie motywuje do pracy, czuć, że kocha to, co robi, a przy tym zaraża jeszcze większą miłością do języka hiszpańskiego. JEŻELI UWAŻASZ, ŻE NIKT NIE NAUCZY CIĘ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, IDŹ DO SZKOŁY KASI LEWICKIEJ

Katarzyna Jarzębska (opinia z Facebooka)

★★★★★

Gorąco polecam Akademię! Genialni ludzie, świetne metody nauczania. wspaniały klimat.
Ps. Polecam lekcje języka angielskiego u Pani Asi W. lekcje z Panią Asią to czysta przyjemność !

Magdalena Olbryś (opinia z Facebooka)

★★★★★

Polecam szkołę Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych !!! Wszystko co znajduje się w opisie posta to prawda. Uczęszczałam na kurs języka angielskiego w zeszłym roku szkolnym. Bardzo dużo konwersacji, mnóstwo nowych słówek, przydatne za granicą " zwroty na przeżycie". Moja lektorka to świetny nauczyciel, zawsze przygotowana i profesjonalna.
Gosia Szymkiewicz-Słońska (opinia z Facebooka)

★★★★★

W Akademii Kasia Lewicka ukończyłam 5 poziomów znajomości j. hiszpańskiego. To dowód na to, że... na naukę j. obcego nigdy nie jest za późno. Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego dla siebie, dla swoich szarych komórek i pożytecznie zorganizować wolny czas - zapisz się do Akademii!  Co ją wyróżnia? Wspaniali lektorzy oraz niezawodna obsługa sekretariatu, kompetencja, żywiołowość, bezstresowe i jednocześnie niesamowicie motywujące zajęcia, przyjazna atmosfera oraz... brak ocen!  Na koniec kursu sam zobaczysz, na ile było Cię stać i jaki postęp zrobiłeś!

Martyna Malec (opinia z Facebooka)

★★★★★

Nauka języków nigdy nie przychodziła mi łatwo, czy to przez niechęć do wkuwania słówek czy też szybkie nudzenie się meandrami gramatyki. Mimo to przekonałam się, że inwestycja w siebie, nauka języków to coś czego nikt (może oprócz  Alzheimera czy amnezji) nam nie odbierze. 7 (a może już  8...) lat temu zachęcona dobrymi opiniami zapisałam się do Akademii. Teraz z czystym sumieniem potwierdzam to, co czułam już w pierwszym roku zajęć. Nauka z Kasią to najlepsze co mnie spotkało przez wszystkie lata edukacji językowej. Oto wiedza sama wchodzi do głowy, przy moim minimalnym wkładzie. Choć nie mogę sprowadzać metody Kasi do zwykłego "wkładania" czegoś do głowy. Doświadczeniu towarzyszy entuzjazm i samonapędzająca się motywacja. W końcu nauka języka stała się dla mnie szalenie ciekawa. Jestem wdzięczna jeszcze za coś więcej. Za atmosferę, którą tworzy Kasia, za ciepło, którym obdarza swoich uczniów, za przekazywaną energię. Dzięki niej każdy czuje się wyjątkowo, a przy tym ma się  wrażenie jedności i wsparcia grupy. Wszystko to brzmi utopijnie, a jednak są to szczere słowa, na które nie wiedzieć czemu zdobyłam się dopiero po tylu latach mojej relacji z Akademią. Z całego serca polecam każdemu naukę hiszpańskiego w Akademii. 

Iga Skowrońska (opinia z Facebooka)

★★★★★

Nauka w Akademii to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.  Zajęcia prowadzone w sposób bardzo przystępny, z dużym zaangażowaniem ze strony Lektorów. Jako osoba zaczynająca swoją przygodę z językiem hiszpańskim  uważam, że zagadnienia poruszane na lekcjach zostały dobrane perfekcyjnie. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie czuję bariery by aktywnie uczestniczyć w zajęciach.  Akademia to wspaniałe miejsce nie tylko do nauki, ale także nawiązania nowych, wspaniałych znajomości. Wybierając naukę właśnie tutaj na pewno nie pożałujecie swojej decyzji! 

                                                                                                                                               Paulina Kot (opinia z Facebooka)

★★★★★

"Żałuję, że wcześniej nie odkryłam tej szkoły. Zajęcia hiszpańskiego prowadzone są bardzo ciekawie. Wymagają pełnego skupienia przez całe półtorej godziny. Kasia jest osobą bardzo energiczną i wymagającą, a jednocześnie ciepłą i uśmiechniętą. Atmosfera w grupie jest przyjazna. Nie wiem kiedy minął mi ten rok. Z powodu koronawirusa od marca płynnie przeszliśmy w nauczanie zdalne. Szkoda, że z powodu pandemii odwołany został wyjazd wakacyjny do szkoły językowej w Hiszpanii. No cóż, siła wyższa. Może za rok ..."

Alina Siedlecka (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka hiszpańskiego gorąco polecam tę szkołę. Zajęcia odbywają się w małych grupach i są prowadzone w ciekawy (nowatorski) sposób co sprawia, że nie są nudne i na każde następne spotkanie czeka się z niecierpliwością. Sympatyczni wykładowcy są doświadczonymi profesjonalistami. Polecam".

Agnieszka i Marcin Maksymowicz (opinia z Facebooka i z Google)

★★★★★
"Nauka w Akademii Kasi Lewickiej jest przyjemnością, radością i skutecznością. Uczę się hiszpańskiego 4 lata i chce mi się ciągle. To świetny czas, nowi przyjaciele, super zabawa. Tempo dostosowane do uczestników, z pożytkiem wykorzystany czas. Uczymy się aktywnie, sytuacyjnie i to najbardziej mi odpowiada, bo uczenie metodami tradycyjnymi już mnie nie rajcuje. Poza lekcjami są różne okazje do pogadania po hiszpańsku, poznawania kultury. A najbardziej mnie cieszy, że już mogę dyskutować z Hiszpanami i opowiadać dowcipy. W tym roku będę kontynuować naukę na poziomie B2".

Hanna Dolna (opinia z Google)

★★★★★

Serdecznie polecam tą szkołę języków obcych! Lekcje są prowadzone w ciekawy, innowacyjny sposób. Uczymy się przydatnych zwrotó i różnych ciekawostek o krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu nauka języka idzie bardzo sprawnie. Polecam każdemu!

Agnieszka Paczkowska (opinia z Google)

★★★★★
"Żałuję, że nie ma takiej szkoły w Warszawie. Zajęcia są prowadzone ciekawie, inaczej niż w mojej poprzedniej szkole, a czas jest wypełniony od pierwszej do ostatniej minuty. Nie ma czasu na nudę czy przysłowiowe obijanie się, a z drugiej strony tempo prowadzenia pozwala swobodnie nadążyć".

Justyna Dziadosz (opinia z Google)

★★★★★

Wspaniałe miejsce i ludzie! Poznajemy nie tylko język, ale kulturę, obyczaje... Bardzo skuteczna, autorska metoda nauczania, której nie spotkałam w innych szkołach językowych. Zajęcia są bardzo ciekawe i zaskakujące; dla mnie to nie tylko nauka, ale sposób spędzania czasu w fajnej grupie. Dla ambitnych możliwość zdawania egzaminów DELE. POLECAM!!!

Anna Wiśniewska (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Najlepsze miejsce w Toruniu do nauki języków obcych. Świetna kadra, stawiającą na pierwszym miejscu potrzeby kursanta oraz tworząca wyjątkową atmosferę sprzyjająca szybkiej nauce. Bardzo polecam!"

Piotr Kilinski (opinia z Google)

★★★★★

Polecam szkołę Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych! Uczęszczałam na kurs języka angielskiego w zeszłym roku szkolnym. Bardzo dużo konwersacji, mnóstwo nowych słówek, przydatne za granicą "zwroty na przeżycie". Poziom grupy dostosowany do umiejętności, profesjonalna kadra, świetne metody pracy, dzięki którym łatwiej pokonać wstyd przed mówieniem w obcym języku.

Małgorzata Słońska (opinia z Google)

★★★★★
"Warto uczyć się języka hiszpańskiego u Kasi w Akademii, ponieważ łączy przyjemne z pożytecznym. Panuje tutaj atmosfera, której nie ma w innych szkołach językowych przez co, aż się nie można doczekać kolejnej lekcji hiszpańskiego".

Aleksandra Lizurej (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Gorąco polecam ze względu na wspaniałą atmosferę oraz, przede wszystkim, skuteczną metodę i widoczne postępy w nauce! Każdy kolejny rok w Akademii to nowa, niezapomniana przygoda... Pasja i ciekawi ludzie to dodatkowe atuty. Z niecierpliwością czekam na każdy kolejny rok nauki!"

Emilia Sypniewska (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Kasię poznałam wiele lat temu. Uczyłam się w pierwszej grupie, którą prowadziła w Toruniu. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że ani wcześniej ani później nie spotkałam takiego lektora języka :-) Trudno ją dogonić:-) Kreatywność, zapał, zaangażowanie i pasja, co za tym idzie efekty".

Iwona Gałek (opinia z Facebooka)

★★★★★

Świetna, rodzinna atmosfera, skuteczne nauczanie i mnóstwo zajęć integrujących grupę, to moim zdaniem najważniejsze atuty Akademii. Doceniam również możliwość odbywania lekcji online i odtwarzania zajęć, które opuściłem. Bardzo polecam wszystkim, którym zależy na szybkim i trwałym przyswajaniu języków obcych!

Rafał Noworyta (opinia z Google)

★★★★★
"Profesjonalizm i baaaardzo duży nacisk na konwersacje. Moja córka chodziła na kurs od 0, jest super zadowolona z efektów, a ponadto wszystko, co za świetna atmosfera na zajęciach. Gorąco polecam, sama przez chwilę też uczestniczyłam w tych zajęciach-dzięki temu podciągnęłam się z konwersacji i zdałam DELE B2. Poza tym wyjazdy językowe do Hiszpanii — ogromna motywacja. Moja córka zakochała się w hiszpańskim podobnie jak ja cuando era una jovencita…".

Dorota Lizurej (opinia z Facebooka)

★★★★★
"Świetna atmosfera, ciekawe i wciągające zajęcia i co ważne efektywne (po 4 latach nauki u Kasi mogę rozmawiać po hiszpańsku). Pełen profesjonalizm .To miejsce gdzie wraca się z przyjemnością :),gdzie można spotkać bratnie dusze. Pracują tu wspaniali lektorzy: wytrwali, z dużym poczuciem humoru i ogromną pasją. Szczerze polecam".

Magdalena Pokojska (opinia z Facebooka)

★★★★★

Gorąco polecam!! Dziewczyny korzystają z nowoczesnych technik nauczania, zajęcia dostosowane do potrzeb grupy, również online. Świetna atmosfera i ogromny profesjonalizm prowadzących powodują, że nauka (u mnie hiszpańskiego) staje się przyjemnością. Kasiu & Agnieszko: muchas gracias!

Zuzanna Pepłowska (opinia z Google)

★★★★★

…nigdy nie podejrzewałam, że nauka języka obcego może być tak ciekawa i satysfakcjonująca. Wreszcie nie boję się próbować mówić w obcym mi języku. Bardzo Was polecam każdemu .

Karolina Kalisz (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

Wspaniałe miejsce na rozpoczęcie, jak i kontynuowanie językowej przygody! Uczęszczam na zajęcia z hiszpańskiego już 4 lat i na pewno będę je kontynuować. Lekcje bardzo ciekawe, małe grupy, co stwarza przyjazną atmosferę i pozwala na to, aby każdy uczestnik miał szansę aktywnie uczestniczyć w zajęciach!

Kornelia Pawlak (opinia z Google)

★★★★★

Koleżeńska atmosfera. Profesjonalizm. Lekcje ciekawe. Szybki postęp w nauce języka hiszpańskiego. Polecam gorąco

Jarosław Piguła (opinia z Google)

★★★★★

Super zajęcia, nawet po ciężkim dniu w szkole chętnie uczę się hiszpańskiego w rodzinnej atmosferze, otoczona fajnymi ludźmi!!!

PS. Kasia najlepsza nauczycielka

Sandra Nierzwicka (opinia z Facebooka)

★★★★★

Jak najbardziej ! Tęsknię za spotkaniami na żywo, wiadomo jak wszyscy :) Ale zajęcia są super! Świetna atmosfera, idealna Nauczycielka, cudowna grupa! Czego chcieć więcej:) 

Małgorzata Hornowska (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

Jasne, że jestem zadowolona z kursu! Najlepiej chyba świadczy o tym fakt, że jestem z Akademią 3 rok  i zapowiada się na więcej. I Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem!

Michalina Kijanka (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

Dzień dobry! Jak najbardziej jestem zadowolony z kursu :) Czuje ze coraz więcej rozumiem i sprawia mi to dużo radości .

Miłosz Wąsik (grupa j.włoskiego)

★★★★★
"Super atmosfera, ciekawe zajęcia, przyjaźni prowadzący. Aż chce się chodzić ;)".

Magdalena Kilińska (opinia z Google)

★★★★★

…jestem bardzo zadowolona.  Bardzo podoba mi się formą nagrywania zajęć na Skype i możliwość ich ponownego obejrzenia. Tak samo jak i zdjęcia, które Kasia wrzuca na grupę.

Brygida Wiśniewska (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

Bardzo ciekawe zajęcia w świetnej atmosferze. Jeszcze nigdy nie miałam takiej frajdy z nauki języka... czysta przyjemność! No i najlepsza grupa pod słońcem

Paulina Królak (opinia z Facebooka)

★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z kursu :) Dzień w którym przychodzę na zajęcia to najmilszy dzień w tygodniu :)

Marta Majszak (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★

KASIA LEWICKA - najlepsza lektorka hiszpańskiego jaką poznałam w życiu (a jestem już jakiś czas pełnoletnia :) )Polecam!!!

Agnieszka Woźny (opinia z Google)

★★★★★

Jestem zadowolony z kursu, cieszę się, że dużo mówimy, a same zajęcia nie są przeładowane i często powtarzamy materiał, więc można nadążyć nawet przy braku czasu na powtórki samemu.

Piotr Gładysz (grupa j. hiszpańskiego)

★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z kursu, na pewno zapiszę się ponownie na hiszpański w przyszłym roku. Pani Kasia naprawdę dobrze prowadzi zajęcia :)

Klaudia Malinowska (grupa j.hiszpańskiego)

★★★★★
"Najlepsze miejsce w regionie do nauki języka hiszpańskiego. Gorąco polecam!"

Marta Marszelewska (opinia z Google)

★★★★★

Polecam szkołę. Profesjonalne podejście do ucznia i ciekawe metody nauczania!

Oksana Chleborowicz (opinia z Google)

★★★★★

Uczęszczam już drugi rok, jestem zadowolona. Polecam z uwagi na rzetelną naukę języka.

Aldona Jurewicz (opinia z Google)

★★★★★

Nauka w Akademii jest nie tylko skuteczna, ale także przyjemna.

Anastazja Król (opinia z Facebooka)

★★★★★

Zajęcia, na które czeka się z niecierpliwością!

Karolina Kalisz (opinia z Google)

★★★★★
"Szkola oferuje efektywną naukę. Poznałem tu wielu fajnych ludzi, poza nauką dobra zabawa. Polecam".

Dariusz Jędrzejewski (opinia z Google)

 • NASZĄ MISJĄ JEST SPRAWIĆ, BY KAŻDY NASZ SŁUCHACZ POTRAFIŁ SKUTECZNIE POROZUMIEWAĆ SIĘ W JĘZYKU OBCYM.
  W tym celu połączyliśmy naszą pasję z dokonaniami współczesnej nauki, naszą wiedzą i doświadczeniem i opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy: metodę,  techniki i programy nauczania języków obcych na wszystkich poziomach.

 • Wśród wielu szkół językowych wyróżnia nas własna, skuteczna metoda nauczania:

  • Rozwijamy wszystkie kompetencje językowe (mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie, rozumienia tekstu pisanego) i w rezultacie skuteczne porozumiewanie się w języku obcym.

  • Kładziemy szczególny nacisk na słownictwo i mówienie oraz wypracowanie przez Słuchacza strategii skutecznej komunikacji i płynności wypowiedzi. Ważnym elementem kursu jest również gramatyka, która umożliwia poprawne i eleganckie porozumiewanie się.

  • Materiał wprowadzamy w sposób uporządkowany tematycznie. Słuchacze uczą się bezpośrednio na zajęciach, dzięki stosowanym przez nas strategiom zapamiętywania i interakcji. Zatem wystarczy po prostu być na każdych zajęciach i powtarzać materiał w domu.

  • Ucząc się w naszej Akademii mówisz już od pierwszych zajęć.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ

 • W Akademii uczymy języków obcych z elementami kultury krajów  posługujących się danym językiem.

 • Nasza praca i nieszablonowe działania zostały nagrodzone Europejskim Znakiem Innowacyjności EUROPEAN LANGUAGE LABEL w zakresie nauczania i uczenia się języków  obcych. Ten prestiżowy certyfikat, podpisany przez Komisarza UE ds. wielojęzyczności oraz Ministra Edukacji Narodowej, odebraliśmy w Ministerstwie Edukacji Narodowej 11 grudnia 2009.

  EUROPEAN LANGUAGE LABEL to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej przyznawany za projekty wykorzystujące nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauczania i uczenia się języków. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

 •  Jeśli hiszpański, to tylko u nas! Jesteśmy największa szkołą języka hiszpańskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Od lat specjalizujemy się w nauczaniu tego języka. Jako jedyna szkoła językowa w regionie gwarantujemy Ci naukę hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania.

 • Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych jest jednym z niewielu w Polsce oficjalnych ośrodków egzaminacyjnych języka hiszpańskiego Instytutu Cervantesa i posiada akredytację na przeprowadzanie egzaminów DELE, jedynych oficjalnych egzaminów z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym. Od 2008 roku możesz zdawać egzaminy DELE w naszej Akademii. Jeśli zechcesz, możemy Cię do nich przygotować. 

 • Posiadamy uprawnienia egzaminatorów egzaminów maturalnych z języka obcego na poziomie podstawowym, rozszerzonym oraz dwujęzycznym. Jesteśmy egzaminatorami egzaminów międzynarodowych DELE z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, TOEIC oraz egzaminów TELC z języka angielskiego.

 • Potrafimy doskonale przygotować każdego słuchacza do egzaminu międzynarodowego czy też maturalnego z wybranego języka obcego. TYLKO Z NAMI GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU!

 • Systematycznie podwyższamy nasze kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą. Nasza praca jest na bieżąco kontrolowana i monitorowana przez dyrektora szkoły.

 • Nauczanie jest naszą pasją. Jesteśmy uśmiechnięci i pełni energii. Wyróżnia nas doskonałe przygotowanie do wykonywanego zawodu oraz do każdych zajęć. Posiadamy szeroką wiedzę lingwistyczną, metodyczną i psychologiczną. Znamy różne odmiany nauczanego przez siebie języka (np. hiszpański z Hiszpanii, hiszpański z Ameryki Łacińskiej), często wyróżnia nas doświadczenie długoletniego pobytu za granicą. A poza tym każdy z nas jest ciekawą osobowością.

 • Indywidualnościami są również nasi Słuchacze, którzy obdarzając nas zaufaniem przez wiele kontynuują z nami przygodę z wybranym językiem obcym, z którymi często się zaprzyjaźniamy i pozostajemy w kontakcie. Wszystkich łączy zamiłowanie do języków obcych, wysoka kultura i serdeczność, a różnią pasje. Dzięki temu w Akademii masz szansę poznać ciekawych ludzi, zawrzeć przyjaźnie, a czasami poznać bliżej samego siebie.

 •  W przemiłej atmosferze zarażamy pasją do języków obcych!


Nazywam się Katarzyna Lewicka i jestem założycielką Akademii Języków Obcych.
Dokładam wszelkich starań, aby Akademia funkcjonowała jak najlepiej, aby Lektorzy i Słuchacze czuli się w niej doskonale. Jestem ekonomistą i filologiem, tłumaczem, pilotem wycieczek, przewodnikiem oraz instruktorką fitness. W Akademii prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego.

Moją pasją są języki obce. Mówię po hiszpańsku i po rosyjsku, znam też francuski i angielski. Dzięki hospitacjom i szkoleniom przeprowadzonym w Akademii mam również podstawy czeskiego, włoskiego, niemieckiego, szwedzkiego, arabskiego i portugalskiego.

Interesuje mnie psychologia, metodyka nauczania języków obcych i neurodydaktyka. Z dziedziny psychologii przede wszystkim uczenie się i pamięć oraz mowa ciała i zabawy grupowe, co jest szczególnie przydatne na zajęciach. Z metodyki - właściwie wszystko. Zgłębiam istniejące metody nauczania, szukam nowych rozwiązań, eksperymentuję.

Pasjonuje mnie sport. Jestem instruktorką fitness, uwielbiam ćwiczyć i biegać. Mam na swoim koncie przebiegnięcie siedmiu maratonów i wielu półmaratonów.

Lubię podróżować. Kilka razy w roku pilotuję objazdowe wycieczki do Ameryk Środkowej i Południowej (Meksyk, Peru, Boliwia, Kuba, Brazylia...).

Uwielbiam teatr, taniec i poezję, co znajduje wyraz w przygotowywanych przeze mnie wraz ze Słuchaczami przedstawieniach w języku hiszpańskim i Fiestach Akademii. W wolnych chwilach i pod wpływem mocnych wrażeń piszę wiersze, nie tylko po polsku, a z rozrywkowymi Słuchaczkami i Słuchaczami tańczę salsę i różne układy choreograficzne.

A jaki był wszystkiego początek...?

Urodziłam się w Toruniu, skończyłam IV Liceum Ogólnokształcące, klasę o profilu matematyczno-fizycznym. Po zdaniu egzaminów w Szkole Głównej Handlowej wyjechałam na studia zagraniczne do Mińska na Białorusi. Studiowałam ekonomię w języku rosyjskim. Potem losy rzuciły mnie do Ameryki Środkowej, na jedną z najpiękniejszych wysp, na Kubę. Na Uniwersytecie Hawańskim studiowałam przez cztery i pół roku. Zaczęłam mówić po hiszpańsku, tańczyć salsę, ćwiczyć aerobik i biegać. Zrozumiałam, co kryje się pod pojęciem Trzeci Świat, poznałam głód i biedę, zasmakowałam gorącego słońca i otwartości mieszkańców Ameryki Łacińskiej. Opublikowałam moją pracę magisterską, skończyłam kurs instruktorów fitness i... zatęskniłam za Ojczyzną.

Po powrocie do Polski pracowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Oprócz prowadzenia zajęć praktycznych z Teorii Ekonomii uczyłam studentów języka hiszpańskiego. Opublikowałam kilka artykułów o tematyce ekonomicznej, również w języku rosyjskim. Skończyłam Filologię hiszpańską i kurs pilota wycieczek.

Po powrocie z Kuby rozpoczęła się również moja przygoda z nauczaniem języka hiszpańskiego w szkołach języków obcych oraz na Uniwersytecie. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie zaowocowało założeniem własnej Akademii Języków Obcych.

W 2009 roku zostałam nagrodzona Europejskim Znakiem Innowacyjności w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych - EUROPEAN LANGUAGE LABEL. Moje działania w nauczaniu języków obcych zostały uznane za bardzo oryginalne i nowatorskie, mające europejski wymiar.

W znacznym stopniu przyczyniłam się do wzrostu zainteresowania Hiszpanią i językiem hiszpańskim w Toruniu.

Obecnie posiadam już dwudziestokilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, we wszystkich grupach wiekowych. Wypracowałam własny program i metodę nauczania. Posiadam obszerną bazę opracowanych przeze mnie pomocy naukowych i materiałów dydaktycznych. Prowadzę kursy standardowe i specjalistyczne, grupowe, indywidualne i dla firm. Jestem egzaminatorem egzaminów międzynarodowych DELE z języka hiszpańskiego na poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2 oraz egzaminatorem egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym.

Nieustannie się uczę, biorę udział w licznych warsztatach, szkoleniach, konferencjach w kraju i za granicą.

Nauczanie języków obcych, a w szczególności języka hiszpańskiego to moja pasja!