Menu
.
.
.

ZAPISZ SIĘ NA KURS STANDARDOWY

Zapraszamy do wypełnienia niezobowiązującego formularza celem przesłania nam Twoich preferencji dotyczących kursu językowego i rezerwacji miejsca w wybranej grupie. Po otrzymaniu informacji skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

UWAGA: Przesłanie nam wypełnionego formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na kurs. W celu zapisania się należy podpisać umowę o nauczanie języka obcego, tzn. odwiedzić nas w siedzibie Akademii, okazać swój dowód osobisty i dokonać pierwszej wpłaty (całej kwoty w przypadku płatności jednorazowej lub pierwszej raty w przypadku płatności ratalnej). 

KURS JĘZYKA OBCEGO — STANDARDOWY
Kurs języka obcego obejmujący 110 godzin lekcyjnych (zajęcia dwa razy w tygodniu), z elementami kultury krajów posługujących się danym językiem, którego celem jest rozwijanie wszystkich kompetencji językowych (mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie, rozumienia tekstu pisanego) i w rezultacie skuteczne porozumiewanie się w języku obcym.

Kurs kładzie szczególny nacisk na słownictwo i mówienie oraz wypracowanie przez Słuchacza strategii skutecznej komunikacji i płynności wypowiedzi. Ważnym elementem kursu jest również gramatyka, która umożliwi poprawne i eleganckie porozumiewanie się oraz ułatwi zdanie wszelkich egzaminów z języka obcego.

ZOBACZ REKOMENDACJE NASZYCH SŁUCHACZY


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

Rozumiem, że moje dane osobowe zawarte w wiadomości będą przetwarzane przez Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych Oskar Diaz Lewicki w celu kontaktu ze mną zgodnie z Polityką prywatności